До Дня психічного здоров’я підлітків на психологічному факультеті відбулася лекція!
4 березня на психологічному факультеті відбулася лекція на тему «Як
4 березня на психологічному факультеті відбулася лекція на тему «Як
На психологічному факультеті відбулося обговорення роману «Я бачу, вас цікавить
Тренінг провели високопрофесійні фахівці: Бабенко Сергій – медик 1 роти
«Як підтримувати психічне здоров’я підлітків та студентів?» Поговоримо про те,
5 березня о 13:00 Онлайн – долучайтесь за посиланням
20 лютого на психологічному факультеті відбулася особлива подія — презентація
Студенти 4 курсу психологічного факультету поспілкувалися з Владиславою Хряпак —
Подія об’єднала студентів та науковиць у форматі відкритого діалогу про
Студенти мали нагоду ближче познайомитися з концепцією п’яти мов кохання.
Останні коментарі